sport na żywo w internecie
Jak to możliwe?

Dzięki programom typu

Sopcast, TVAnts, PPMate, TVUPlayer, Uusee

czy bezpośrednim linkom do stron www, możesz oglądać najlepsze wydarzenia sportowe z całego świata zupełnie za darmo! 


 

Jak oglądać mecze na żywo w internecie?

 1. Programy takie jak Sopcast, TVAnts, PPMate, TVUPlayer, Uusee pozwalają na oglądanie przekazu telewizyjnego w internecie za darmo. Odbywa się to w technologii P2P (Peer-to-Peer), gdzie każdy oglądający jest jednocześnie nadawcą. Wiele stacji oferuje swoje programy w tej sieci. Aby je ściągnąć wystarczy udać się do sekcji Programy dostępnej na naszej stronie. 

 2. Żeby oglądać transmisje musisz dysponować łączem co najmniej 512Kb/s, a najlepiej 1Mb/s. Wyłącz programy spowalniające pracę twojego komputera (Gadu-gadu, Skype, klienci P2P)

 3. Tak jak na YouTube czy innych usługach sieciowych, każdy może zamieścić co uważa za stosowne. Niestety niektórzy nadawcy nie posiadają praw do transmisji. Często stacje telewizyjne pochodzą z krajów, które mają niski poziom ochrony praw intelektualnych (np. Chiny). Przed obejrzeniem transmisji upewnij się, że jest ona legalna, a jej wydawca ma prawa do rozpowszechniania przekazu.

 4. Zobacz Hity tygodnia albo stronę kategorii (Piłka nożna, Primera Division, Formuła 1 itd.) na naszej stronie - mogą tam znajdować się linki do sprawdzonych, legalnuch transmisji.
 

 

Innym rozwiązaniem może być oglądanie transmisji:

 • TVP Sport
  Ten kanał często pokazuje ciekawe wydarzenia sportowe w internecie, zupełnie bezpłatnie. Wadą jest niestety dostępność tylko dla łączących się z Polski (sprawdza IP).
 • onet.pl
  Prowadzi on transmisje Ligi Mistrzów za SMS o wartości 10,98 można uzyskać dostęp do transmisji wszystkich meczów w danym dniu
 • iTVP
  Wymagana jest rejestracja i płatność SMS (3,66)
 • bwin.com
  Wymagana jest rejestracja i środki na koncie - transmisje live są darmowe. Bwin transmituje 1 i 2 Bundesligę, Serie A, ligę portugalską, mecze UEFA, mecze międzynarodowe, tenis, siatkówkę, bilard i inne dyscypliny.
 • b365.com
  Wymagana jest rejestracja, transmisje turniejów tenisowych, piłki nożnej (liga włoska, rosyjska, portugalska, ligi południowoamerykańskie).
 • betfair.com
  Wymagana jest rejestracja, transmisje turniejów tenisowych, piłki nożnej (liga włoska, rosyjska, portugalska, ligi południowoamerykańskie).