Puchar Polski w Totolotku

Dodane w Blog przez Brak komentarzy

Typowanie spotkań online Pucharu Polski w piłce nożnej to nadzwyczaj fascynujące zajęcie dla dowolnego pasjonata piłki nożnej.
Należałoby być świadom jaki bukmacher w Polsce ma najwartościowsze stawki ale także kto jest sponsorem owej imprezy futbolowej.

W tym roku jest nim legalnie funkcjonujący bukmacher online – Totolotek. Świadczący nie jedynie najwyższe stawki na pojedynki ale i wysokie gratisy bukmacherskie dla nowiusieńkich użytkowników (dodatek bez depozytu także dodatek za wpłatę).

„Jednolita taktyka renowacji reputacji Puchar Polski, którą PZPN realizuje w ostatnich latach przyczynia się do powiększenia renomy i prestiżu owych meczy. Zmiana wizerunkowa jest zauważana również na polu marketingowym i sponsoringowym. Rezultatem owego jest rozpoczęcie kooperacji z instytucją Totolotek, jaka w następstwie tego dołącza do grona donatorów Pucharu Polski.” – oznajmił Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

W ramach kooperacji sponsoringowej Totolotek zdobył prawa posługiwania się tytułem „Oficjalnego Partnera Pucharu Polski” także do wykorzystania we swej wymianie marketingowej oficjalnego logotypu Pucharu Polski. Marka będzie również obecna na nośnikach reklamowych podczas pojedynków i kolejnych wydarzeń związanych z rozgrywkami o Puchar Polski.

„Piłkarski Puchar Polski będzie dla zakładów wzajemnych Totolotek pierwotnym, ogólnokrajowym programem sponsoringowym. Będziemy mieli opcja trafienia do entuzjastów w całym kraju przy okazji rywalizacji, jaka cieszy się coraz to ogromniejszą renomą. Wiążemy się z rozgrywkami w których grać i zwyciężyć mogą nie jedynie najsolidniejsi. To wyśmienicie oddaje idee branży legalnie funkcjonujących zakładów wzajemnych co chwila intensywniej wspomagającej polską piłkę i inne dyscypliny.” – stwierdził Adam Lamentowicz, prezes Totolotek SA.

Otagowane:

Comments are closed.