Aplikacja BETSCAN od Totolotka

Betfan rejestracja

Jeśli poszukujesz wiadomości o BetSCAN to rewelacyjnie wcelowałeś!
Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher online Totolotek.pl przedstawił innowacyjną, darmową aplikację BETSCAN. Zapewnia ona w szczególności skanowanie papierowych kuponików z typami oraz pilnowanie wyników wydarzeń sportowych „live”. Persony, jakie będą aktywnie stosować aplikację co miesiąc mogą również zwyciężyć interesujące nagrody.

Nowa aplikacja Totolotka ma 3 podstawowe komponenty. Pierwotnym z nich jest zadanie SKANUJ KUPONIK – sposobność kontrolowania na smartfonie wyników standardowych kuponików za asystą technologii QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu specjalnego pola na kwicie pojawia się wiadomość o zakładzie.

Co proponuje nowiutka aplikacja Totolotka BETSCAN?

Analizowanie wyników wydarzeń sportowych w toku ich trwania. Po uruchomieniu apki na ekranie zasadniczym użytkownik widzi kompilację obecnie toczących się wydarzeń sportowych, wespół z wiadomością o aktualnych przelicznikach. Grający posiada także sposobność przetestowania jakie wydarzenia odbędą się w najbliższych godzinach.

Nadto, elementem apki jednostki Totolotek.pl są gry zręcznościowe 3D. Pstrykając na ikonkę pada odbiorca jest przenoszony do zakładki z grami. Dzisiaj w apce osiągalny jest symulator koszykówki, w jakim celem jest oddanie jak największej ilości trafnych rzutów za 3 punkty do kosza.

W apce BETSCAN wprowadzono także składnik rywalizacji między użytkownikami. Za czynne użytkowanie apki – skanowanie kuponików, złączenie konta z FB, bądź otrzymanie czempionatu w grach – przydzielane są internetowe punkty.

Miesięcznie bez konkurencyjne pięć osób nagradzane jest punktami w projekcie Bet Club, a zwycięzca inkasuje poza tym tablet. Konsumenci mogą dzielić się własnymi rezultatami z ziomkami, udostępniając na prywatnych profilach w kanałach społecznościowych informację o triumfie w grze bądź zajęciu wysokiego miejsca w rankingu.

– Aplikacja BETSCAN została skonstruowana głównie z myślą o typerach, jacy zasadniczo korzystają z naziemnych punktów przyjmowania zakładów bukmacherskich. W toku kilku sekund mogą oni przetestować rezultaty wydarzeń sportowych i prywatnych wydrukowanych kuponików wejść do walki o nagrody i zagrać dla przyjemności w rozgrywki sportowe na swoim smartfonie – prawi Mariusz Rzeczkowski, Szef marketingu Totolotek.pl.

Aplikacja powstała dzięki współpracy Totolotka z Paymaxs – instytucją specjalizującą się w konstruowaniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs formuje autorskie aplikacje opierając się na modelu SaaS. Twory firmy umożliwiają klientom zawierać zakłady u bukmachera w jakim kolwiek momencie i miejscu.

Odbierz 20 PLN na zakłady piłkarskie (bez depozytu!) – info na www.totolotek.pl

STS rejestracja