Bukmacher internetowy Milenium sponsorem Falubazu Zielona Góra

Betfan rejestracja

Mamy zaszczyt powiadomić Was o nowej umowie sponsoringowej, którą przed chwilą podpisał polski bukmacher on line Milenium.pl. Od 3 kwietnia zostali oficjalnym mecenasem grupie piłkarskiej Falubazu. Jako zielonogórska instytucja chcemy wspierać niezwykły plan odbudowy regionalnej piłki nożnej.

– Falubaz jest swoistą i mocną marką, którą znają w kraju nie tylko fani żużla – opowiada Marek Prokurat, naczelny Milenium Zakłady Wzajemne – Jesteśmy przekonani, że tą samą drogą zdołają podążyć piłkarze i ufamy w długookresowy zarys odbudowy zielonogórskiej piłki. Chcemy w nim udzielać się i podtrzymywać go na różnorakich sferach.

Miasto, jakie ma tak znane zespoły żużlowe i koszykarskie zasługuje też na twardą drużynę piłkarską. Razem z Falubazem chcemy urzeczywistnić przedstawiony ciekawy cel.

Legalnie funkcjonujący bukmacher internetowy Milenium.pl prócz utrzymywania zespołu na różnorakich sferach będzie co więcej obecny ze własnym logiem na strojach meczowych Falubazu. Mamy nadzieję, że obowiązująca poprzez następny rok umowa de facto potrwa dłużej. Zielona Góra musi posiadać wielki zespół piłkarski, a my chcemy wesprzeć w realizacji tego tematu.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

– Niniejsza umowa jest dla nas niebywale ważka – mówi Marcin Grygier, boss KS Falubaz.
Bukmacher internetowy Milenium to ceniona marka wśród legalnie funkcjonujących bukmacherów, stąd jesteśmy szczęśliwi, że wspólnie będziemy tworzyć nowiutką jakość piłki nożnej w Zielonej Górze, bez względu na dzisiejszy pułap sportowy. Piłkarski Falubaz to prototyp rozpisany na multum lat, a nie na parę miesięcy. Mamy nadzieję, że poprzez te wszelkie lata przejdziemy razem.

Milenium.pl jeszcze jest mecenasem zespołu Zagłębie Lubin. Poczęcie kooperacji z Falubazem doskonale spaja się z aktualnymi działaniami sponsoringowymi – oba kluby od lat współdziałają wzajemnie, a ich fani darzą się niemałym szacunkiem także sympatią, co nieraz odczuwamy na spotkaniach.

Dla nowych graczy legalny bukmacher Milenium.pl – ma propozycję bonusową za rejestrację!
Wykorzystaj 20 zł bez wpłaty a także przeszło 700 złotych za depozyt. Zarejestruj konto z gratisem – w tym miejscu.

STS rejestracja