Co to jest EKSPERT+

Legalnie funkcjonujący bukmacher działający w sieci Fortuna rozszerza jesienną nawałnicę produktową i nieprzerwanie poszerza promocję dla graczy mecze w sieci.

Kilka dni po podniesieniu limitu wygranej na 1 kwicie do 601 000 ZŁOTYCH – inkorporuje ponadplanowe udogodnienie – EKSPERT+.

Owa nowość umożliwi Obstawiającym na podwyższenie własnej wygranej – nawet do 33% a także na uzyskanie dodatku – choćby do 5 000 ZŁOTYCH.

Natomiast nowość EKSPERT+ to odmiana zakładu wzajemnego 1×2, w którym typujący zdoła zakreślić od ośmiu do nawet 20 meczów, w szczególności dotyczących spotkań futbolowej Ekstraklasy, 1. Ligi, a oraz pozostałych rozgrywek europejskich.
Jeżeli chodzi o dogłębną liczbę zakładów na kuponie zdoła on zdobyć dodatek do prawdopodobnej triumfu:

– 8 i 9 zdarzeń na kuponie – dodatek kursowy 1.11 (tak naprawdę – +11% do wygranej),
– 10 i 11 zdarzeń na kuponie – dodatek kursowy 1.22 (+22% do triumfu),
– min. 12 spotkań na kuponie – dodatek kursowy 1.33 (+33% do finalnego triumfu).

Oprócz tego, jeśli graczowi uda się obstawić dobrze jakiekolwiek spotkania, bez względu na ich liczby na kuponie, to do jego nagrody dopisuje się dodatek 5 tysięcy ZŁOTYCH (do podziału między wszystkich typerów jacy trafią poszczególnego EKSPERTA+.

Produkt EKSPERT+ to druga z czterech nowości zaoferowanych przez Fortunę w zakresie listopadowej akcji „Produkt+”. W ubiegłym tygodniu ogłaszaliśmy o podniesieniu pułapu wygranej na 1 kwicie – do 601 000 ZŁOTYCH, co jest teraz największą możliwą wygraną w Kraju oferowaną przez legalnego buka.

Poza tym mamy dla Was wyśmienite wieści, ponieważ w nadchodzącym tygodniu zademonstrowana zostanie następna nowość na stronie www.fortuna.pl, wpasowana z myślą o Graczach tego buka online.

Jeżeli nie masz jeszcze konta typującego na fortuna.pl – to od pewnego okresu rozdajemy po 10 zł!
Szczegóły pod tym linkiem.