Co to są wirtualne sporty

Betfan rejestracja

Bukmacher Fortuna online z początkiem czerwca, jako pierwszy z bukmacherów legalnie funkcjonujących w Kraju, wprowadziła do swojej wirtualnej oferty nowiuteńki twór – Wirtualne Sporty.
Jest to rodzaj zakładów sportowych polegających na zgadywaniu wyników generowanych komputerowo zdarzeń, dotyczących takich gałęzi jak: piłka nożna, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi samochodowe także wyścigi motocyklowe.

Uruchomienie produktu w stacjonarnych punktach sprzedaży, w maju bieżącego roku, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem Użytkowników. Od teraz eSporty są osiągalne także online, w dowolnej sekundzie można w nie zagrać na stronie bukmachera – Fortuna.

Główne credo towarzyszące Wirtualnym Sportom toż „Szybka Gra, Ekspresowa Kasa”. Najważniejszą korzyścią tworu jest to, iż aby zagrać w Wirtualne Sporty grający nie jest zmuszony dysponować znacznej erudycji z obszaru sportu. To zabawa dla dowolnego, kto wylicza na wielkie emocje i ekspresową nagrodę – nawet do 200 000 zł. Jest to komputerowa symulacja spotkań sportowych, w jakich drużyna albo zawodnicy, jacy uczestniczą w Wirtualnych Sportach, dysponują unikalne cechy i specyficzne statystyki także historię wcześniejszych rozgrywek.

– Jesteśmy zadowoleni z tego, iż jako pierwszy bukmacher w Polsce proponujemy możliwość typowania Wirtualnych Sportów on line – opowiada Konrad Komarczuk, prezes Fortuny zakładów bukmacherskich. – Produkt został pomyślnie odebrany przez Użytkowników w stacjonarnych punktach sprzedaży.
Do bieżącej pory przyjęliśmy teraz ponad 300 000 zakładów na prekursorski produkt, a jeden z punktów, przez tak krótki okres jego dotychczasowego działania, łącznie wypłacił Użytkownikom nagrody w wysokości ponad 115 000 pln. Posiadamy nadzieję, iż Wirtualne Sporty będą cieszyć się solidną renomą także w Internecie, wyjątkowo, iż będą osiągalne w dowolnym elemencie dogodnym dla naszego Odbiorcy – podkreśla Komarczuk.

Wejdź do gry! Obstawiaj w Fortunie wirtualne sporty. Odbierz 10zł za free


Tok rozgrywki pokazywany jest na stronie bukmachera Fortuna. Transmisja z dowolnego zdarzenia odbywa się na oddzielnym kanale, co zapewnia Konsumentowi dobór atrakcyjnego go sportu podług osobistych upodobań.
Grający może zdecydować, który team zwycięży, który tenisista okaże się lepszy, czy który kierowca wyścigowy wskoczy na podium. Chwilę potem monitoruje rozwój rozgrywki, a w przypadku prawidłowo zaryzykowanego zakładu – bezzwłocznie zdobywa należną wygraną.

– Naszym Użytkownikom oddajemy dopracowany produkt, który przygotowany został przez spółkę Inspired, uznaną markę w podklasie technologii rozgrywek, fachowców w dziedzinie gier wirtualnych.
Na krajowej stronie online typujący uzyskują 6 dyscyplin do doboru, przez co dowolny z nich zlokalizuje swój kochany sport do wytypowania – uzupełnia Komarczuk. – Starczy jedynie parę chwili także dostęp do Netu, aby wziąć wkład w emocjonującej, internetowej rozgrywce i dać sobie szansę na prostą wygraną, pomijając od pory dnia – wyszczególnia prezes Fortuny zakładów bukmacherskich.

Bukmacher Fortuna jest pierwszym legalnie działającym w Polsce bukmacherem, który proponuje Wirtualne Sporty zarówno w stacjonarnych miejscach sprzedaży, jak i na swojej stronie wirtualnej.

STS rejestracja