typowanie-na-zywoZakłady bukmacherskie nie cieszą się zbyt dobrą opinią, tym bardziej wśród osób starszych. Uważają one, że to nic innego jak hazard i jedynie czego możemy się tu doigrać to wysokich strat pieniężnych.

Takiej opinii nie możemy negować, tym bardziej, że sami bukmacherzy ostrzegają nas przed hazardem.

Niekiedy możemy liczyć na ustawienia, dzięki którym możemy sami narzucić sobie pewne ograniczenia. Jednak są osoby, które niemal codziennie logują się na stronie bukmachera i nie można powiedzieć o nich, by były uzależnione.

To jednak pokazuje jakie musimy mieć cechy charakteru, by podczas typowania meczów u bukmachera wygrywać, a nie przegrywać.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Podstawy na zakładach bukmacherskich

Tu nie wystarczająca jest wiedza, by dołączyć do osób, które żyją tylko z tego. Zakłady bukmacherskie najlepiej ukazują, że teoria jest zupełnie czymś innym niżeli praktyka. O całej tej machinie możemy wiedzieć wszystko, ale nie przyda nam się to jeśli nie będziemy potrafili opanować swoich emocji.

Zatem jak grać by wygrywać na zakładach bukmacherskich? Nie kierujmy się samymi statystykami. Mecze już nie raz pokazały, że nie grają tu żadne liczby. Analiza jest oczywiście niezbędna, ale prócz owych statystyk ważne są także najnowsze informacje.

lvbet bonus bez depozytu 2022

Typując piłkę nożną warto sprawdzić czy kluczowi zawodnicy będą grali, a może zespół nie chce się forsować, bo przed nimi mecze Ligi Mistrzów? Te niuanse są niezwykle ważne, ponieważ ukazują, że faworyci nie zawsze muszą wygrywać. Nawet tak wielkie kluby jak Real Madryt czy Barcelona odpuszczają jeden mecz w lidze, by jak najlepiej zaprezentować się na większej imprezie.

By wygrywać typując mecze u bukmachera musimy poświęcić czas na analizę. Ale to nie jest kluczem do wygrywania.

Jak typować mecze?

Równie ważna jest strategia podczas typowania meczów online. Musimy przyjąć pewne założenia i się ich trzymać. Ważne jest stawkowanie od którego również nie możemy odbiegać nawet jeśli przegramy. I teraz najważniejsze – emocje. One powodują, że chcemy się szybko odegrać za porażkę czy w atmosferze euforii chcemy obstawiać mecze za jeszcze większą gotówkę.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje