Efektywne obstawianie meczów u bukmacherów

Betfan rejestracja

Coraz więcej osób próbuje swoich sił w zakładach bukmacherskich. Głównym powodem nie jest rozrywka, ani brak emocji, ale pieniądze. Wiele ludzi interesuje się sportem, a jak wiadomo najlepiej łączyć przyjemne z pożytecznym.

Czy jest to praca na cały etat czy może pół etatu? Ciężko to klasyfikować w taki sposób. Wiadomym jest, że jeśli obracamy już dość dużą gotówką i uwielbiamy obstawiać mecze tenisa ziemnego na żywo to nasz włożony w pracę wyniesie mniej niż praca na pół etatu.

 

Ale samo obstawienie typu to nie wszystko. W końcu skąd mamy daną wiedzę. A tę czerpiemy poprzez czytanie gazet sportowych czy rozmawiając z innymi typerami na forach internetowych. Mimo wszystko i tak jest to mniej czasu niżeli spędzają początkujący gracze.

Z uwagi na fakt, że często ich stawka nie jest większa niżeli 50 złotych to chcą oni obstawiać jak najwięcej meczy, by byli zadowoleni z zysków. A przecież do tego dochodzą również porażki, które mimo wszystko zawsze są nieodłączną stroną zakładów bukmacherskich. Te osoby potrafią siedzieć od rana do wieczora. Oczywiście najwięcej czasu poświęcamy na analizę spotkania.

Kiedy nie mamy w ogóle żadnych informacji musimy przeglądać statystyki, analizy innych użytkowników i jeszcze kilka innych stron.

Przy tym wszystkim często już nie ma czasu na sprawdzenie ostatnim informacji na temat danej drużyny czy zawodnika. Nie zabronimy nikomu siedzenia godzinami przed komputerem i analizowania meczy.

 

Mimo wszystko musimy uważać na skutki uboczne takiego zachowania, tym bardziej jeśli nie czerpiemy z tego dużych zysków. Tracimy kontakt z rodziną, ze znajomymi. Nie odnotowując owych zysków możemy mieć coraz to gorsze samopoczucie.

Niezależnie od tego czy zakłady bukmacherskie traktujemy jako hobby czy jako pracę musimy mieć na to wydzielony czas. Jeśli jest to nasze główne źródło zarobku to spędzajmy maksymalnie na tym tyle samo czasu co w pracy na etat.

Z tym, że tutaj stawiajmy bardziej na naukę i rozwijanie swoich umiejętności, by zarabiać więcej i spędzać nad tym mniej czasu.

Jeśli natomiast jest to naszą pasją to czas spędzony na obstawianiu meczów powinien być jeszcze krótszy.

STS rejestracja