Ekstraklasa w Superbet + promocja

Betfan rejestracja

Typowanie Ekstraklasy może dać dobry zarobek – jeśli wiemy jak typować te spotkania u bukmachera. Co więcej od czasu do czasu legalnie działający bukmacherzy online proponują promocje na pojedynki Ekstraklasy, przez co zdołamy dodatkowo zarobić na typowaniu Ekstraklasy piłkarskiej.

I tak naturalnie jest aktualnie – za pomocą oferty na www.superbet.pl

Zważywszy na start Ekstraklasy tenże legalny bukmacher internetowy startuje z nową kampanią dla nowo rejestrujących się użytkowników zakładów sportowych (planują wrzucać do netu takie kampanie co tydzień).
A my użytkownicy tylko na tym skorzystamy.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Bonus na Ekstraklasę

Abstrahując od bonusu na początek prawie każdy z nowo zakladających konta obstawiajacych, jaki otworzy konto w okresie 29.01 a 31.01 uzyska kolejny dodatek.

Ważne! Przedstawiana oferta prawdopodobnie będzie co jakiś czas prolongowana.

Kluczowe reguły bonusu Superbet

1) Jeżeli użytkownik przeleje minimum 50 zł oraz postawi 50 zł na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to zdobędzie oprócz promocji na start, dodatek w kwocie 50 zł,

2)Jeżeli użytkownik przeleje min 100 zł oraz postawi za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to zdobędzie oprócz promocji na start, dodatek w kwocie 100 zł.

3) Jeżeli użytkownik przeleje min 150 zł oraz postawi za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to zdobędzie oprócz promocji na start, dodatek w kwocie 150 zł.

Zasady tejże promocji znajdziecie na https://superbet.pl/Powrot_Ekstraklasy

W dodatku wystartowali oni dodatkowo z kolejną pulą Super Game. Łączna pula do wygrania to 100 000 złotych więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

STS rejestracja