Gdzie obstawiać walki KSW

Betfan rejestracja

Legalny bukmacher online Fortuna oraz Federacja KSW (organizacja MMA), zainicjowały współpracę. A to znaczy typowanie walk KSW u tegoż buka.
Podpisany 2-letni kontrakt obejmuje każde gale KSW zaplanowane na 2020 a także 2021 rok.

Na każdej gali logo Fortuny będzie dostrzegalne przy zdarzeniach prowadzonych przez Federację KSW. Bukmacher online przygotował dla wielbicieli MMA rozliczne promocje, quizy i zakłady specjalne, jakie wyszukacie w oficjalnych kanałach Fortuny.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Typuj KSW z bukmacherem Fortuna

Trwałe rozwijanie partnerstw w biznesie jest dla nas decydujące w rozwoju nie tylko samej Organizacji KSW, ale i całej dziedziny sportowej. Ogromnie się raduję, iż do grona sojuszników dołączył lider zakładów wzajemnych w Polsce, który będzie nam asystować nie tylko na rynku lokalnym, ale także przy naszych zewnętrznych wydarzeniach.

„Niezwykle cieszę się z podjętej współpracy i posiadam wiarę, iż doda ona obydwu stronom mnóstwo korzyści.” – odpowiada Martin Lewandowski, naczelny Organizacji KSW.

Parafowanie układu z Federacją KSW było dla nas naturalną decyzją. Od długiego okresu śledzimy wart uwagi wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na MMA, które mamy w ofercie.

KSW to uznana a co więcej bardzo szeroko rozpoznawalna firma w świecie sportów walki, wobec tego wierzymy, iż z przyczyny tej współpracy Fortuna utwierdzi się na pozycji bukmachera głównego wyboru dla wszystkich wielbicieli MMA a także dotrze do jeszcze liczniejszej gromady ludzi obserwujących dowolne wydarzenie urządzane przez Organizację KSW.

Już teraz proponujemy najwyższą ilość zakładów przed walką i w trakcie w Polsce na dowolne najistotniejsze gale na świecie, a mogę zapewnić, iż począwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa oraz marketingowa będzie coraz bardziej intensywna. – ogłosił Konrad Komarczuk boss Fortuny.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej znana organizacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie i jedna z najbardziej prestiżowych na świecie. To współcześnie co więcej drugie obok Tour de Pologne nasze przedsięwzięcie niepiłkarskie, rozpoznawane na świecie.

Na 52 galach urządzonych przez KSW w Polsce, Anglii i Irlandii konkurowało przeszło 300 reprezentantów.
KSW od 16 lat formuje historię europejskiego MMA, organizując najbardziej wyjątkowe gale MMA w Europie. Federacja propaguje dyscyplinę oraz formuje jej sportowe sławy.

Ostatnimi czasy Federacja święci znaczące sukcesy: wyprawiła wzorcowo wtórą na świecie galę MMA odnośnie do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, w tamtym czasie to sprzedano 57 766 biletów, a także wyjątkowe wydarzenia za granicami Polski – w Irlandii, Chorwacji bądź UK.

Fortuna to nie tylko MMA 😉

Fortuna to legalnie przyjmująca zakłady wzajemne firma branży bukmacherskiej, wchodząca w zespół spółek zależnych od Fortuna Entertainment Group, ogromnej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady sportowe.

W naszym Kraju ów legalnie przyjmujący zakłady bukmacher on line prowadzi działalność w kanale w sieci na www.efortuna.pl i dodatkowo w aplikacjach na komórki na Android oraz iOs oraz w najliczniejszej w Kraju sieci (liczącej ponad 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Prognozy na MMA znaleźliśmy na przykład na: www.obstawianie.net

STS rejestracja