Internetowe typy bukmacherskie

Betfan rejestracja

Internet – kopalnia wiedzy i błędnych przekonań. Tak z pewnością postrzegają osoby Internet, które w dużej mierze obstawiając mecze korzystają z typów bukmacherskich, które ukazują się w sieci. Z jednej strony, kiedy często przeszukujemy kolejnych ciekawych stron dotyczących zakładów bukmacherskich możemy natknąć się na prawdziwe perełki.

Są bowiem typerzy, którzy naprawdę zupełnie za darmo poświęcają swój czas, aby podać typy również nam. Nie pobierają za to żadnych opłat, itp. Często do samego typu podają również wyczerpującą analizę, która może nas naprawdę przekonać do postawienia własnych pieniędzy na dany typ, bez kolejnego upewniania się. Zazwyczaj takie osoby podają typy bukmacherskie niemal codziennie, a kursy są również ciekawe i oscylują średnio w granicach 1,5-2, a nawet i większe.

 

Dla osób, które zupełnie nie znają się na danej dyscyplinie sportowej to kolejna szansa na wygraną. Należy jednak uważać na różnego rodzaju fora internetowe, gdzie znajdziemy „typerów”, którzy mają za zadanie wprowadzić nas w błąd.

Często wielu użytkowników uważa, że zatrudniają ich same firmy bukmacherskie. Ich typy często również są poprzedzone analizami. I tutaj jeśli dany użytkownik zna się na danym sporcie to szybko może zauważyć, że ktoś zupełnie nie ma racji. Jednak są i początkujące osoby, które ślepo wierzą we wszystko co jest tam napisane.

 

Internetowe typy bukmacherskie

Takie „cenne typy” to zmora wielu ludzi, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z zakładami bukmacherskimi. Jednak najgorsze dopiero przed nimi – to typy z bardzo wysokimi kursami, które sięgają nawet 200. Stawiając zatem 10 złotych możemy wygrać 2000 złotych.

Za te typy często trzeba zapłacić i to nie mało. Nie łudźmy się przy tym, że ktoś faktycznie posiada taką wiedzę. To zwyczajni oszuści, którzy chcą na nas zarobić.

Oprócz tego na Facebook’u znajdziemy nieco mniejsze kursy rzędu 5 czy 7. Są one darmowe i mają za zadanie zwabić kolejnych fanów, którzy polubią stronę. Często dodawanych są w ciągu dnia kilkanaście takich typów, po czym ich skuteczność bywa wręcz tragiczna, a posty są usuwane.

Jednak te internetowe typy bukmacherskie, które weszły są pozostawione.

 

Warto uważać na takie chwyty marketingowe i zawsze mimo wszystko jeszcze samemu sprawdzić czy dany typ na mecz ma szansę wejść.

STS rejestracja