Jak odebrać bonus w PZBUK?

Betfan rejestracja

Dziś wystartowała nowiusieńka wersja strony do obstawiania meczy www.pzbuk.pl, jaka jest pierwszym krokiem następnej fazy rozwoju na krajowym rynku tego legalnego bukmachera wirtualnego.

Wprowadzając zmiany kierowali się między innymi obstawiających ocenami plus recenzjami. Mamy nadzieję, iż kolejna warstwa od strony graficznej spodoba się Wam a uproszczona nawigacja uczyni, iż będziecie ochoczo obstawiali zdarzenia sportowe właśnie na www.pzbuk.pl

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Nieco informacji o PZBUK

To po prawdzie nowy bukmacher internetowy w Kraju albowiem rozpoczął działalność dopiero w 2018 roku. Jego propozycja w tej chwili jest niezwykle skromna jednakże permanentnie rozwijana – dzięki temu mamy nadzieję iż w nie długim terminie dorówna do przeciętnej wśród buków w Polsce.
Typujący przede wszystkim skierują atencję na niezwykle banalną witrynę do obstawiania meczy w necie – w związku z tym obstawianie jest łatwe oraz przyjemne.
Oprócz tego dochodzi bardzo szybka oraz fachowa asysta w wypadku problemów z zakładami u bukmachera.

Nowa oferta powitalna

PZBuk zaczął proponować najkorzystniejszy asymetryczny dodatek od wpłaty za założenie konta w Kraju!

pzbuk kod bonusowy 2022

Każdy grający po wpłacie 200 zł otrzyma krótko mówiąc 500 zł na grę w zakładach wzajemnych.
Wraz z nową stroną kompletują zarazem prace nad apką mobilną, która powinna zaspokoić każdego typującego. Aplikacja na smartfona PZBUK będzie osiągalna w podobny sposób na komórki Apple oraz|jak i} z systemem Android.

Wzajemne zakłady wirtualne także są dostępne aktualnie na stronie www.pzbuk.pl. W propozycji odnajdziesz wyścigi konne, czworonogów, football oraz koszykówka.

Regulamin nowiutkiej propozycji na początek

Organizatorem akcji promocyjnej jest Cherry Online Polska sp. z o.o. nazywana w dalszym ciągu pzbuk.pl.
Propozycja jest dostępna jedynie dla nowo rejestrujących się graczy pzbuk.pl również dla tych, którzy nie zastosowali do chwili obecnej z żadnej innej promocji na start.
Propozycja na start „Premia 150% do 500 zł” zamienia wszelkie pozostałe oferty powitalne, w tym szablonową ofertę powitalną „Darmowy zakład 50 złotych”.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Wolumen bonusu na start przydzielana jest jednorazowo na jednego konsumenta. Bonus przy rejestracji przyznawany jest w zależności od wysokości wykonanego depozytu, według założenia, iż wielkość bonusu stanowi 150% przelanego depozytu powyżej sumy 100 zł.
Maksymalna ilość depozytu uprawniająca do pozyskania bonusu wynosi 200 zł. Typujący odbiera dodatek po zrealizowaniu wymogu wyróżnionego w ust. 4.

By skorzystać z bonusu na start gracz powinien porządnie sprawdzić swój numer telefonu, wykonać wpłatę w wysokości minimum 100 zł a także aktywować dodatek podczas depozytu.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Wypłaty funduszy promocyjnych jest dozwolone zrobić po spełnieniu warunków obrotu.
Wymogiem obrotu bonusem jest zrealizowanie zakładów wzajemnych w wysokości 4-krotności sumy wpłaty i bonusu na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0

Oferta bonusowa ważna jest do dnia 31 sierpnia 2019.

Od czasu uruchomienia promocji przy zakładaniu konta użytkownik ma do 60 dni na ukończenie wymaganego obrotu środkami, niezależnie od okresu egzystowania propozycji.
Bukmacher zapewnia sobie prawo od unieważnienia lub anulowania niniejszej propozycji bądź transformacji jej zasad w każdej chwili, bez wcześniejszego ogłoszenia.

Jeden klient zdoła skorzystać z propozycji tylko jeden raz.

Pzbuk.pl rezerwuje sobie opcję do odmowy przyznania bonusu w poniższych okolicznościach:
a) w przypadku łamania reguły “jeden użytkownik – 1 konto” tj. w poniższych sytuacjach:
– typer posiada więcej niż 1 konto o identycznym adresie IP;
– rejestracji kont o jednakowych danych bądź innym składniku identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer komórki, nr. karty płatniczej / debetowej, czy innej metody płatności;
– gracz posiada więcej niż 1 konto;

b) w przypadku naruszenia jakiegokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;
c) gdy zaistnieją dowody zmowy między klientami w typowaniu zakładów
d) w sytuacji gdy w przeszłości odbiorca nadużywał, czy aktualnie nadużywa systemu bonusowego.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Bukmacher może wycofać przypisany dodatek i unieważnić powstałe z niego nagrody w przypadku złamania obecnego Regulaminu.

STS rejestracja