Kod promocyjny eToto – 200% za wpłatę

7 października 2018 Dodane w Bukmacherzy przez Brak komentarzy

Świetna oferta przy zakładaniu konta od bukmachera eTOTO! 200% za depozyt dla nowo rejestrujących się typerów. Zyskaj 1000 zł w bonusach. Tego rodzaju promocja nie zdarza się notorycznie pośród legalnie funkcjonujących bukmacherów internetowych stąd powinno się przyjrzeć się jej bacznie. Ponieważ warto!

Premia po założeniu konta to raczej kanon pośród bukmacherów w Kraju, jednak ażeby dawać typerom 200 procent za ich depozyt – to ciężko coś w tym stylu odnaleźć pośród pozostałych promocji na start. Jedynie totolotek.pl a także lvbet.pl proponują powyżej 1000 złotych w bonusach przy rejestracji, jednakże to zaledwie 100% pierwszej wpłaty. A tu etoto.pl poszło po bandzie!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Warunki oferty na początek

Jak napomknęliśmy w ostatnim czasie rzeczony legalnie działający bukmacher online przedłożył śmiałą promocję powitalną, w miejsce wyboru miedzy ofertą defensywną a ofensywną mamy propozycję Zgarnij 1000 złotych od eTOTO.
Spoglądając na znaczące zaciekawienie promocjami bukmacherskimi w Kraju pośród obstawiających pojedynki spółka bukmacherska eTOTO zdecydowała wystartować z najkorzystniejszą promocją dla graczy przy rejestracji. Pod spodem zobrazowaliśmy pewną ilość wiadomości na temat oryginalnej promocji na początek:

W nowiuteńkiej propozycji w trakcie rejestracji Zgarnij 1000 zł, grający za własne dwa pierwsze depozyty uzyskać jest w stanie aż 1000 zł:
– początkowy przekaz na konto gracza będzie zwiększony o 200% do 100 zł (to znaczy starczy depozyt 50 zł, aby pozyskać 100 złotych), co jest ponadprzeciętne pośród bukmacherów legalnie przyjmujących zakłady w Polsce. Nie ma możliwości znaleźć bukmachera który powiększa depozyt o takiż procent.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– dalszy przelew na konto gracza zostanie zwiększony o 100 % do praktycznie 900 zł !

Dlatego razem typujący za własne 2 początkowe przelewy zdoła uzyskać 1000 zł.

Z promocji mogą skorzystać dowolni typerzy, którzy wciąż nie przeprowadzili pierwszej wpłaty na rachunek rozliczeniowy u buka (zdołają zgarnąć obydwa dodatki) czy drugiej wpłaty (zdołają otrzymać wtóry dodatek), niezależnie od czasu założenia konta obstawiającego.

W przypadku pytań wskazane jest zweryfikować przepisy na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Otagowane:

Comments are closed.