Kto wygra wybory na prezydenta 2020??

Betfan rejestracja

Okres wyborów prezydenckich to okres decyzji. Zobacz jak bukmacherzy typują rezultaty wyborów na prezydenta RP…

W obecnym tygodniu rozpocznie się I tura wyborów o fotel prezydenta. Z tej przyczyny legalni bukmacherzy online, a w tym i BETFAN.PL dostarczają dużo zakładów specjalnych związanych z tym zdarzeniem, jakim z wolna poczyna żyć obecnie cała Polska.

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

DUDA LUB TRZASKOWSKI?

Z miejsca wystartujmy od tego, co najistotniejsze. U owego legalnego polskiego bukmachera zdołacie typować, który pretendent zwycięży głosowanie o fotel prezydenta Polski. Póki co pewniakiem u firm bukmacherskich jest bez wątpliwości Andrzej Duda, który możliwie w jakim kolwiek sondażu okupuje 1 lokatę w rankingach.

Aczkolwiek od kiedy Rafał Trzaskowski podmienił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to wsparcie dla kandydata popieranego przez PO w dużym stopniu wzrosło. Do tego stopnia, że w niektórych prognozach wyprzedza on i dzisiejszego prezydenta. Naturalnie trochę, lecz jednak.

Bukmacherzy BETFAN przewidują, że na 54% zwycięży Duda. Procenty na to że rajd o fotel prezydenta zwycięży Trzaskowski oceniane są na nieomalże 44%.
Aczkolwiek Szymon Hołownia bądź Władysław Kosiniak-Kamysz mogą liczyć w przybliżeniu 10% poparcia, to nie mają faktycznie najmniejszych szans na to, żeby dostać się do II rundy.

sts aktualne promocje 2022

Podobnie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń bądź choćby Stanisław Żółtek. Chociaż ten ostatni pretendent z racji programu „Menelowe+” może według bukmacherów on-line na końcu uzbierać pewnie ze 2 punkty %.

KTO WYGRA w POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTWACH?

Legalnie funkcjonujący bukmacherzy w Polsce dają prócz tego opcję obstawiania, jaka będzie frekwencja w I fazie wyborów, jak dużo kandydatów w całości dostanie co najmniej 10.01% poparcia, a dodatkowo jakie będą wyniki wszystkich osób rywalizujących o rolę głowy państwa. Nie ulega kwestii, że poniekąd na pewno będzie II tura. Co ważne, aktualnie dzisiaj zdołacie typować, jaki rezultat uzyskają w niej Duda i Trzaskowski, którzy prawdopodobnie na sto procent się w niej pojawią.

Na koniec: każde zakłady, jakie pragnęlibyście odszukać na temat wyborów na prezydenta znajdziecie na stronie www.betfan.pl.
Niewątpliwie jest tak mnóstwo typów że prawie każdy użytkownik znajdzie coś praktycznego do obstawiania.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

STS rejestracja