Liga typerów LVBET (nagrody dla obstawiających 5000 zł)

Betfan rejestracja

Obstawianie meczy na Olimpiadzie zimowej czas począć. Rozpoczynająca się olimpiada zimowa dostarcza nam typującym pojedynki i sporo alternatyw do typowania zakładów wzajemnych. A plus jest to sposób na zainkasowanie troszkę środków online u legalnie funkcjonujących bukmacherów.
Pewien z nich, otóż lvbet.pl stworzył konkurs typerski. Reklamuje on omawiany konkurs hasłem … „Poczuj olimpijską rywalizację z pozostałymi obstawiającymi oraz walcz o gamę nagród nad 5000 ZŁOTYCH!”

Naszym mniemaniem niedobrze by było gdyby nie jeden z nas z Was zmarnował tego typu sposób na kolejny zarobek.

Polegam iż niniejszy konkurs w obstawianiu nakłoni Ciebie do zabawy na stronie tego krajowego legalnego bukmachera internetowego.

Jeśli nie macie konta użytkownika to poza tym pod tym linkiem przystępny jest dodatek bez depozytu (20 ZŁOTYCH) – wystarczy jedynie przeprowadzić rejestrację do kresu.

Wracając do konkursu w typowaniu …

Wystarczy typować poprzez internet zdarzenia z Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 na stronie www.lvbet.pl i wbić sięo kluczową nagrodę 1500 ZŁOTYCH !

Ważne ażeby typować online jedynie zakłady oraz dziedziny z ZIO 2018 albowiem jedynie one liczą się do ligi typera LVBET.

Reguły tego konkursu typerskiego

W turnieju bierze udział każdy typer rozgrywając zwyczajnie zakłady. Punkty do turnieju będą naliczane w następujący sposób:

Punkty za wygrane zakłady: kurs x stopa x liczba selekcji
Punkty za przegrane zakłady: stopa x ilość selekcji

Nagrody pieniężne
Cała pula nagród to trochę ponad 5000 ZŁOTYCH…

Ranking ogólny konkursu:
Pozycja 1: 1500 ZŁOTYCH
Pozycja 2: 750 ZŁOTYCH
Pozycja trzy: 500 ZŁOTYCH
Pozycja 4-5: 200 ZŁOTYCH
Pozycja 6-10: 150 ZŁOTYCH
Pozycja 11-15: 100 ZŁOTYCH
Pozycja 16-35: 50 ZŁOTYCH

Promocja trwa w czasie od 6.02.2018 do 25.02.2018.
– Gracze kumulują punkty obstawiając zakłady z zdarzeń Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018, wedle reguły zaprezentowanej w ustępie 2 regulaminu.
– Zwyciężony zakład jest nagradzany punktami wyliczanymi według schematu: kurs x stopa x liczba selekcji, nie trafiony zakład jest premiowany punktami wyliczanymi wedle przykładu stopa x liczba selekcji.
– Wszyscy gracze stawiający zakłady w okresie życia konkursu automatycznie zaliczają się do członkostwa w akcji promocyjnej.
– W quizie biorą uczestnictwo wyłącznie zakłady za środki osobiste.
– W razie jednakowej ilości punktów, gracz z wyższą kwotą wygranych zakładów zajmie lepsze miejsce w zestawieniu
– Spis jest aktualizowany co poniedziałek.
– Przedział nagród głównych od 50 ZŁOTYCH do 1500 ZŁOTYCH jest widoczny obok rankingu generalnego.
– Kwota wygranej nagrody powinna być obrócona co najmniej 1 raz w czasie do 30 dni od czasu jej przyznania, z końcowym kursem minimalnym 1.75.
– Gratyfikacje zostaną doliczone do kont użytkowników w dniu 26.02.2018 do godziny 17:00.
LVBET.PL zastrzega sobie prawo zamknięcia rachunku użytkownika i konfiskaty środków w sytuacji dowodu oszustwa ewentualnie nadużycia.
– W momencie którychkolwiek niejasności każde decyzje podjęte poprzez LV BET są rozstrzygające.

STS rejestracja