Najlepsi legalni bukmacherzy online

Betfan rejestracja

Wydawać by się mogło, że pytanie „co warto obstawiać u bukmacherów” jest dosyć śmieszne. Każdy z nas doskonale wie, że zakłady bukmacherskie to przede wszystkim sport. I faktycznie jest to prawdą. Należy jednak dodać, że niekiedy mamy do czynienia z zakładami, które zupełnie nie są związane ze sportem. Tak czy inaczej każdy typer, który zamierza dłużej obstawiać będzie związany właśnie ze sportem.

 

To co zamierzamy typować zależy od nas samych. Musimy jednak mieć świadomość tego, że nie każdy bukmacher ma szeroką ofertę.

Biorąc pod uwagę piłkę nożną to co znajdziemy u każdego bukmachera to oczywiście możliwość typowania 1×2, czyli wygrane pierwszego zespołu, remis, wygrane drugiego zespołu. Popularne jest także obstawianie w meczach ilości goli podczas meczu.

 

Ciekawym rozwiązaniem jest alternatywna azjatycka duma goli. W tym przypadku możemy wybrać że podczas meczu padną np. 3 bramki. Jeśli będą 4 bramki – wygrywamy, jeśli będą 3 bramki – otrzymuje zwrot pieniędzy, jeśli natomiast będą 2 bramki to przegrywamy. Tak czy inaczej trzeba zauważyć, że tą opcją się nieco asekurujemy.

Warto jednak zważyć uwagę, że już mniej bukmacherów oferuje możliwość typowania rzutów rożnych. Tyczy się to wielu przypadków i dyscyplin sportowych. Dlatego zanim się gdziekolwiek zarejestrujemy sprawdźmy jacy są najlepsi legalni bukmacherzy online.

 

Najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce

Kryteria są oczywiście różne, ponieważ dla niektórych z nas ważne jest, by dany bukmacher oferował kursy na wyścigi konne, a dla drugiego typera ważne będzie jak można wypłacać pieniądze. Ciężko jest znaleźć bukmachera, który spełni nasze wszystkie wymagania. Najważniejsze jest jednak to, aby oferował nam w miarę wysokie kursy, nie limitował nas zbyt szybko, a także by miał ciekawą i szeroką ofertę spotkań.

 

My – Polacy najbardziej upodobaliśmy sobie z pośród legalnych bukmacherów w Polsce z pewnością bukmachera Fortuna, a także STS. Nie oznacza to jednak, że konkurencja śpi. Na rynku jest jeszcze kilka ciekawych ofert – eToto, Totolotek czy iForbet.

Wszystko zależy jednak od tego co chcemy obstawiać i jaką gotówką zarządzamy.

STS rejestracja