Obstawiaj siatkę PlusLigi z legalnym bukmacherem

Betfan rejestracja

Spółka LV BET Zakłady Bukmacherskie ma w tym momencie pozycję Oficjalnego Partnera PlusLigi oraz Ligi
Siatkówki Pań. Umowa została ratyfikowana do finiszu aktualnego sezonu. To dodatkowa wersja kooperacji LVBET.PL z otoczeniem siatki po patronacie CEV EUROVOLLEY POLAND 2017.

– Nakłoniliśmy kolejnego sojusznika, który będzie nas wspomagał i pomagał w skutecznym rozkwicie PlusLigi oraz Ligi Siatkówki Kobiet. LV BET Zakłady Bukmacherskie nader energicznie przenika na rynek sponsoringu niepiłkarskiego i weselimy się, iż łączy swą przyszłość z polską klubową siatkówką. Ten sojusznik bez wątpliwości przyda się do tegoż, ażebyśmy aranżowali najciekawsze przedstawienia sportowe w Polsce – wskazuje Artur Popko, szef Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA.

Oceń najnowsze bonusy tego bukmachera (w tym 20 zł za założenie konta!) – bonusy w LVBETu

Warunki umowy – korzyści plus kapitał

W obszarze umowy logotyp instytucji bukmacherskiej będzie widocznie na bandach LED w ciągu meczy siatkarskich batalii ligowych. Współdziałanie przygotowuje tudzież cykl działań na FB bądź Twiterze oraz na serwisach wirtualnych Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

– Cieszymy sie, iż zdołamy przystąpić do grona kontrahentów Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.
Krajowe drużyny należą do zasadniczej śmietanki europejskiej i od parunastu lat święcą tryumfy w drużynowych pucharach. Jesteśmy zdeklarowani iż kontynuacja kooperacji z jedną z najpopularniejszych dyscyplin
w Kraju przysporzy wzajemne korzyści – powiada Łukasz Kieza, Country Manager legalnego bukmachera online.

Legalnie funkcjonujący bukmacher działający w sieci LVBET.PL to dynamicznie rozwijająca się jednostka a na sektorze zakładów online, oparta na solidnych pomysłach i formowana z pasją do sportu. Firma ta angażuje się w rozkwit różnych dyscyplin wspomagając na przykład Wisłę z Krakowa, Widzew Łódź, Arkę z Gdyni, Piasta Gliwice, Wisłę Płock bądź CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a też serwis wirtualny ŁączyNasPasja.pl

STS rejestracja