Obstawianie on line bez podatku – u kogo ekstra forsa do wygranych

By zgarniać na zakładach u bukmacherów od groma kasy należy nie wyłącznie typować efektywnie ale i wyszukiwać bukmachera jaki oferuje obstawianie wydarzeń sportowych bez podatku! Przez to zyskamy dużo więcej funduszy do poprawnie wytypowanych kuponików.

Aktualnie jest paru legalnie przyjmujących zakłady bukmacherów w Kraju którzy oferują zakłady bukmacherskie bez podatku (w poniektóre dni zdołasz tak grać na zakładach) – do owej grupki zaliczamy:
www.totolotek.pl
www.milenium.pl
www.forbet.pl

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Zakłady sportowe bez podatku w Milenium

Alternatywa obstawiania bez podatku 12% to jedna z ciekawszych promocji u legalnie przyjmujących zakłady bukmacherów w Kraju. Bukmacher Milenium widzi to głównie po zainteresowaniu ich propozycją dla grających która zwie się po prostu Happy Hour. Po przeanalizowaniu opinii typujących zadecydowali uczynić nieco zasadniczych zmian w tej promocji. Aktualnie będzie ona osiągalna w dużym stopniu częściej i przede wszystkim o podobnych godzinach.

Poza tym bukmacher ten zdecydował aby ofertę Happy Hour zespolić z meczami Lotto Ekstraklasy. Dzisiaj promocja będzie osiągalna 1h przed jakim kolwiek pierwszym spotkaniem konkretnego dnia. Dotyczy zaczynającej się w najbliższym okresie kolejki tudzież każdej następnej.
Normalnie dostarcza to opcję typowania bez podatku 4 razy na 7 dni, przez cały czas o tej samej porze.

W tym samym czasie ów legalnie funkcjonujący bukmacher wirtualny nie rezygnuje z Happy Hour o nietypowych porach. Zapraszamy by zajrzeć na witrynę do obstawiania wydarzeń sportowych www.milenium.pl, żeby przetestować gdzie konkretnego dnia uruchomiona jest niniejsza promocja.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Należałoby dodatkowo napomknąć, iż w na zakładach sportowych Milenium bakcja promocyjna Happy Hour nie jest zredukowana stawką w ciągu typowania. „Daninę” wynagradzamy za każdy kupon jaki został wygrany plus zrobiony w określonych godzinach akcji promocyjnej, zarówno ten za 2 zł jak i ów za 100 pln. Wygrać dadzą radę wskutek tego zyskać dowolni obstawiający.

Prócz tego powinno się do tego dodać, iż oferta Happy Hour jest osiągalna bez wyjątków w dowolnych punktach stacjonarnych plus w Internecie.

Podsumowanie

Jak przedtem dodałem na na samym początku jeżeli chodzi o bukmachera bez podatku to reklamujemy typować zdarzenia na stronce www.totolotek.pl alternatywnie w forbet.pl.

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

To na razie jedyni bukmacherzy online w Kraju oferujący taką ewentualność na swych stronach internetowych.

Podczas pisania tego artykułu przekazano nam iż co pewien czas na stronie bukmachera www.fortuna.pl można typować zdarzenia bez podatku (promocja HAPPY HOURS).