Fortuna Opinia

Fortuna

Fortuna
  • Bonus: Oferta na stronie
  • Bonus Code: BET123
  • Rating:
Link do strony

Screenshots

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3

Pełny opis

Stacjonarni bukmacherzy to dowód na to, że nie wszystko przeniosło się do Internetu. Oczywiście bardzo wychwala się możliwość typowania na żywo i wiele innych funkcji. Mimo to nadal wiele ludzi lubi typować mecze u naziemnych bukmacherów.

W Polsce prym wiedzie z pewnością legalny bukmacher Fortuna.

Legalny bukmacher

To jeden z niewielu bukmacherów, który oferuje typowanie meczy zarówno w Internecie jak i punktach stacjonarnych. To także nieliczna firma, która w 1996 roku otrzymała licencję Ministerstwa Finansów, przez co możemy być pewni legalności Fortuny.

Mieszkając w miejscowości, która liczy co najmniej 10 tysięcy mieszkańców z pewnością możemy natknąć się na ich punkt. Nie powinno nas zatem dziwić, że jest to jeden z najpopularniejszych bukmacherów. A co z ofertą? Zakłady bukmacherskie w Fortunie to bardzo bogata oferta.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Warto tu przede wszystkim spojrzeć ze strony polskiego typera, który ma możliwość obstawiania niemal wszystkich dyscyplin, w których to biorą udział polscy sportowcy. Piłka nożna popularna jest na całym świecie stąd też typować możemy nie tylko naszą rodzimą ligę, ale również te zagraniczne.

Oprócz futbolu znajdziemy także inne dyscypliny sportowe jak chociażby koszykówka, tenis, hokej i wiele innych. Możliwości do obstawiania różnorodnych dyscyplin i lig jest zatem spora, a to również może przełożyć się na nasz zysk. A co z kursami?

 

Zakłady bukmacherskie w Fortunie to najlepsza oferta kursowa wśród stacjonarnych bukmacherów. Nie jest ukrywany fakt, że niektórzy bukmacherzy, a szczególnie stacjonarni pobierają podatek od każdego zakładu w wysokości 12%.

To jeszcze bardziej składania każdego typującego do szukania jak najlepszych kursów. Przy niskich kursach i podatku nasz zarobek może być znikomy, tym bardziej jeśli gramy na niskich stawkach. Dlatego też bukmacher Fortuna jest polecany wszystkim osobom, które cenią sobie obstawianie meczy w punktach stacjonarnych.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Dzięki konkurencyjnym kursom opłaca się tam typować. Jednak bukmacher ten idzie krok dalej. Doskonale wie, że same kursy to jeszcze nie wszystko. Konkurencja jest spora dlatego też typując u tego bukmachera możemy przystąpić do klubu Fortuna Plus i liczyć dodatkowo na nagrody w postaci pieniężnej. To właśnie czeka najlepszych typerów.

 

Opinia o Fortunie

Podsumowując, legalny bukmacher Fortuna to ciekawa propozycja dla osób, które wolą obstawiać mecze w punktach stacjonarnych. Bogata oferta, wysokie kursy i ciekawe konkursy to odpowiednie argumenty, by zacząć grać właśnie tutaj. Na dzień dzisiejszy w całej Polsce znajduje się ta dużo punktów, że z pewnością w pobliżu nas możemy znaleźć jeden z nich.

 

Strona www bukmachera