LVbet Opinia

LVbet

LVbet
  • Bonus: Oferta na stronie
  • Bonus Code: za wpłatę
  • Rating:
Link do strony

Screenshots

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3

Pełny opis

LVbet to naprawdę bardzo ciekawy bukmacher internetowy. I aż sami się dziwimy z takiej deklaracji, ponieważ oficjalnie ten bukmacher dopiero co wystartował. Znalazło się jednak kilku szczęśliwców, którzy mieli możliwość typowania u nich meczów, a to głównie za sprawą „soft launch”.

Jedno jest pewne – zapowiada się naprawdę ciekawe zjawisko na rynku legalnych bukmacherów. Bo warto od razu dodać, że LVbet to legalny bukmacher. Chcąc wymieniać jego wady i zalety z pewnością do końca nie możemy być obiektywni.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Jednak posiadając kilka istotnych informacji od osób, które miały już możliwość korzystania z ich usług możemy faktycznie wyszczególnić najważniejsze wady i zalety LVbet. Zacznijmy może o bezpieczeństwie. Pomimo tego, że otwarcie strony internetowej idzie im jak przysłowiowa krew z nosa to należy od razu powiedzieć, że to nie będzie miało wpływu na nasze bezpieczeństwo gry u tego bukmachera.

Z pewnością owe opóźnienia to chęć zaprezentowania się z jak najlepszej strony. W końcu konkurencja jest spora, a w tym samym czasie pojawia się również nowa konkurencja. Mówiąc o bezpieczeństwie mamy na myśli tu nasze pieniądze.

O to możemy być spokojni – Lvbet to polski legalny bukmacher posiadający najważniejsze licencje i certyfikaty, by działać na terenie naszego kraju.

Darmowy bukmacher

Jako drugą zaletą warto dodać ofertę na zakłady bukmacherskie. Jak powszechnie wiadomo dotychczas nowi bukmacherzy różnie sobie z tym radzili, ale nie LVbet. Bukmacher ten już na samym stracie oferuje nam dość szeroką ofertę i wiele dyscyplin sportowych do obstawiania, w tym również na żywo co jest szczególną zaletą.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Do zalet należy także dodać wysokie kursy. Jak wiadomo, aby Ga u legalnego bukmachera była opłacalna kursy muszą być naprawdę bardzo konkurencyjne. O to LVbet zadbał.

Typowanie meczy z promocją

Również promocja bukmacherska LVbet należy do mocniejszych stron tego bukmachera (obecnie to 100% pierwszej wpłaty). Dzięki temu możemy liczyć na dobry start i na nieco zwiększenie swojej minimalnej stawki n obstawianie meczów.

Wady? W tej chwili ciężko je znaleźć.

W tym momencie jako główną wadę należy wymienić oczywiście brak oferowania swoich usług, ponieważ strona internetowa nie daje nam jeszcze możliwości rejestracji i typowania meczów. I tu pojawia się pytanie „czy warto u nic obstawiać?”.

Najlepiej byłoby wejść od razu na rynek i dać możliwość korzystania ze swojej oferty typerom. Cóż, LVbet ma inny pomysł na to jak zacząć oferowanie swoich usług. Przeglądając jednak ich zalety skłaniamy się ku opinii, że warto obstawiać u nich mecze.

Strona www bukmachera