STS Opinia

STS

STS
  • Bonus: Oferta na stronie
  • Bonus Code: aktywny po wpłacie
  • Rating:
Link do strony

Screenshots

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3

Pełny opis

Konkurencja wśród bukmacherów jest dziś naprawdę duża. Potencjalnych klientów jest sporo. A wraz z nimi bukmacherzy widzą również duży zarobek. W końcu to co przegrywamy to zysk bukmachera. Ważne jest również to, że możemy zarejestrować u wielu z nich.

To pozwala nam np. na uniknięciu limitów. Należy również zwrócić uwagę na rolę komentarzy innych typerów. Są one ważne i niekiedy decydują czy zarejestrujemy się u danego bukmachera czy też nie. Nie inaczej bywa w przypadku STS.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Można powiedzieć, że to polski bukmacher, który jest bardzo znany wśród doświadczonych typerów. Nie można się z resztą dziwić, ponieważ bukmacher ten działa od 1997 roku. Dzięki temu przyjmuje on zakłady bukmacherskie w punktach jak i w Internecie.

Jeśli chodzi o punkty stacjonarne to w całej Polsce jest ich naprawdę sporo. Niemal w każdy większym mieście z pewnością jest choć jeden punkt STS. O samym bukmacherze możemy przeczytać wiele w sieci.

 

Opinie o bukmacherze STS

Te są jak w wielu innych przypadkach zróżnicowane. Znajdą się osoby, które są bardzo zadowolone z obsługi jak i te, które uważają się za oszukane. Na owe opinie należy patrzeć dwojako. Przecież nie wiemy jak grają owi typerzy. Niekiedy chcą oni oszukać bukmachera i przez to są słusznie zawieszani.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Mimo wszystko STS w Internecie cieszy się dość dobrą opinią. Składa się na to głównie fakt, że bukmacher przyjmuje zakłady zarówno w punktach jak i w sieci. Co do samej oferty to jest ona bogata. Znajdziemy tam zarówno polską ligę jak i zagraniczną. Istnieje również możliwość obstawiania spotkań z wielu innych dyscyplin sportowych niżeli tylko piłka nożna. Warto także zwrócić uwagę na możliwość obstawiania meczy w Internecie. Wystarczy się jedynie zarejestrować i już możemy zacząć obstawiać niezależnie od dnia i godziny.

Bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce

Strona internetowa bukmachera STS jest niezwykle prosta, dzięki czemu nie będziemy mieli problemu z poruszaniem się po niej i typowaniem meczów. Warto zwrócić uwagę na kilka ciekawych dodatków jak chociażby „oferta STS na dziś i jutro”. To pokazuje, że bukmacher zachęca nas do analizy i typowania przyszłych spotkań. Kursy u owego bukmachera są konkurencyjne. Stąd też jest tak wielu zwolenników STS.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Należy jednak wspomnieć, że grając tu będziemy mieć do czynienia z 12% podatkiem, który niestety będzie automatycznie zmniejszał nasze wygrane. Mimo wszystko warto się u niego zarejestrować i obstawiać mecze, ponieważ posiada on bardzo konkurencyjną ofertę jak i kursy, które dla wielu typerów są niezwykle ważną kwestią.

 

Strona www bukmachera