Wirtualne sporty od Milenium (szczegóły)

Betfan rejestracja

Pragniemy Was poinformować o dodatkowym poszerzeniu oferty legalnie działającego bukmachera Milenium.pl. Jako jedna z pierwotnych firm na rynku bukmacherskim uruchomiła nowiutką funkcję w swoim serwisie do zawierania zakładów piłkarskich w postaci WIRTUALNYCH SPORTÓW.

Wielbiciele futbolowych zakładów bukmacherskich winni być oczarowani 😉 Wirtualne sporty zapewniają albowiem wyśmienitą gratkę do obstawiania wydarzeń wzorowanych na prawdziwych rozgrywkach przez całą dobę.

W obszarze tej funkcjonalności fani mogą podejmować uczestnictwo w zakładach na 2 modele rozgrywek.

Co można obstawiać w Milenium …

W Ekstralidze kompletny sezon grany jest przez 16 drużyn. Każda ma własne jedyne barwy, nazwy i graczy, w których rodzimi fani zidentyfikują najlepsze polskie drużyny. Dopełnieniem tych pojedynków jest Puchar Globu. 24 reprezentacje narodowe współzawodniczą o określenie najmocniejszej na ziemi: od części w grupach aż po fazę pucharową oraz duży finał.

Wespół z kolejnym tygodniem internetowe sporty osiągalne są na naszej stronie wirtualnej – SPRAWDŹ WIRTUALNE SPORTY.

Obstawiający mogą zawierać zakłady wzajemne w edycji ligowej i pucharowej. Następnym etapem będzie uruchomienie zakładów na obydwa rodzaje rozgrywek we wszelakich punktach naziemnych bukmachera Milenium. W późniejszej perspektywie fani zyskają możliwość obstawiania meczów kolejnych dziedzin sportu.

O dodatkowych nowinach w ofercie wirtualnych sportów buka Milenium.pl będziemy lecz ogłaszać w jednej chwili.

Posiadam nadzieję, że powyższe wiadomości zachęcą Was wszystkich do rejestracji u tegoż polskiego legalnie działającego buka.

Wyjątkowo dla Ciebie Milenium zaproponował bonus bez wkładu w sumie 20 zł (dostępny w tym miejscu).
Oraz dodatkowo dla wpłacających początkowy raz ponad 760 zł na dodatek za wpłatę (info w tym miejscu).

STS rejestracja