Zalety gry u legalnego bukmachera

Betfan rejestracja

Coraz więcej Polaków zaczyna się trudnić niekonwencjonalnymi sposobami zarobku. Zaczynamy słyszeć o Polakach, którzy wygrywają główne turnieje pokerowe. Zaczynamy także słyszeć o naszych znajomych, którzy siedzą w domu i stać ich na utrzymanie całej rodziny dzięki zakładom bukmacherskim.

Politycy doskonale znają te podziemne interesy, które niestety w Polsce nadal nie są odpowiednio uregulowane pod kątem prawnym. Każdego z nas kusi szybki i prosty zarobek. A takim z pewnością są zakłady bukmacherskie.

 

Co ciekawe, możemy zupełnie nie znać się na sporcie a wygrywać pieniądze dzięki darmowym analizom przeczytanym Internecie. Problem zatem widzimy gdzie zupełnie indziej. Właśnie w przepisach. Coraz więcej osób trudniących się zakładami czy pokerem chcą, by mogli się normalnie rozliczać z polskim rządem. Dzięki temu zyskali by możliwość zaciągania kredytów czy możliwość leczenia się na koszt państwa.

 

Jednak w Polsce nadal wiele osób uważa, że zakłady bukmacherskie są u nas nielegalne. Jak to bywa w praktyce? Cóż, w sieci działa wiele legalnych bukmacherów. A legalny bukmacher to przede wszystkim automatyczne odprowadzanie podatku w wysokości 12%.

Nie musimy się tu o nic martwić, ponieważ ten procent jest automatycznie ściągany w przypadku naszej wygranej. Jednym z takich bukmacherów jest Fortuna. Możemy obstawiać mecze zarówno online jak i w punktach stacjonarnych.

 

Jednak zalety gry u bukmachera Fortuna są o wiele szersze.

Oprócz wspomnianej legalności mamy naprawdę ciekawą ofertę. A to zdarza się rzadko. Ciekawy bonus powitalny, a także wiele akcji w trakcie typowania meczów sprawiają, że zmieniamy opinię o zakładach bukmacherskich.

Niektórzy doszukują się minusów w postaci podatku. Ale pamiętajmy, że dzięki temu możemy być spokojni, ponieważ korzystamy z usług legalnej firmy bukmacherskiej. W samej Polsce oprócz Fortuny na podobnych zasadach działa jeszcze kilku bukmacherów.

Zazwyczaj możemy ich rozpoznać po tym, że mają oni swoje punkty stacjonarne, których jest coraz więcej w większych miastach.

STS rejestracja